cca 1870-1900 Kossuth Lajos búcsúja a hazától. 1849. augusztus. 17-ig. A fővárosi 1848-49. ereklyemúzeum és Kreith Béla gróf tervei nyomán festve, színes litográfia, üvegezett fa keretben, a kép a szöveg résznél, alul, foltos, 42x62 cm
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm /
cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from Bodenehr's "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" (Augsburg, cca 1710), 15×23 cm
1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure French lawyer and statesman's large lithographic image. page size: 30x37 cm
cca 1860 Kossuth Lajos. Litográfia, metszette: Kurowski August Prinzhofer után, megjelenés :Paris_GOUPIL, VIBERT &C.ie., éditeurs, 29×23 cm, szélén kis szakadás
1854 Raffaele Cardinal Fornari (1787-1854) olasz bíboros nagyméretű kőnyomatos portréja. Lafosse kőrajz. / 1854 Cardinal Raffaele Fornari Italian cardinal. Large lithographic image. Made by Lafosse
Page size: 33x44 cm
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner "Bachelor's Hall: Fox Hunting" című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
1867 Engerth Eduárd / Edouard Ritter von Engerth (1818-1897) osztrák festő kőnyomatos képe. Marastoni József képe. / Austrian historical portrait painter Lithographic image 21x27 cm