11089. 339. Closed Online auction Art-ceramics
10 000 HUF
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka tál, festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván