12 000 HUF
1868 Nefelejts. Szépirodalmi és képes hölgydivatlap. X. évf. 1-52. sz. Felelős szerkesztő és kiadó: Friebeisz Ferenc. Tulajdonosok Bulyovszky Gyula és Friebeisz Ferenc. Pest, 1868, Kertész József, 2+626+4 p.+1 t. (Beöthy Zsigmond (1819-1896) költő, író, bíró, jogtudós kőnyomatos portréja.) Korabeli reklámmal. Fametszetes illusztrációkkal. Modern egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, az eredeti papírborítókat bekötötték.