Books: Architecture, Art Number of items: 140
1911458
16620
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. I.-IV. kötet. Bp. 1907-1912. Franklin Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben, jó állapotú sorozat
20 000 HUF
1910589
16621
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Beke László-Varga Zsuzsa: Kozma Lajos. Architektúra. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1900 példányban.
6 000 HUF
1910595
16622
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Preisch Gábor: Walter Gropius. Architektúra. Bp., 1972, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
1910591
16623
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
1909889
16624
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haranghy Jenő vázlatkönyvéből. Magyar Grafikusok Könyvei II. Bp.,1943, Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 12 t. Kiadói papírkötésben, a borítón kis szakadással. ex libris-szel. Számozott (450/408.), a szerző által aláírt példány.
5 000 HUF
1909878
16625
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lajos Ferenc: Ázsia. Magyar Grafikusok Könyvei IV. Bp.,[1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 12 t. Kiadói papírkötésben, ex libris-szel. Számozott (450/54.), a szerző által aláírt példány.
5 000 HUF
1911925
16626
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Benedetto Corce: Esztétika. Elmélet és történet. Fordította: Dr. Kiss Ernő. Bp.,[1915], Rényi Károly,(Nyugat-ny.), XV+494+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
6 000 HUF
1911875
16627
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mitrovics Gyula: A magyar esztétikai irodalom története. [Bp.-Debrecen,1928, Csáthy Ferenc,]4+448+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Bibliográfia, 4 sztl. lev.
3 000 HUF
1914674
16628
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Johann Reinhard Bünker / Bünker János Rajnárd (1863-1914): Das etnographische Dorf der ungarischen Milleniums-Landausstellung in Budapest.24p. A néprajzi falu a milleniumi kiállításon. Különlenyomat Félvászon kötésben.
3 000 HUF
1909226
16629
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pierre Székely Péter: Tiltott Istenek. A kőszobrász életfilozófiája. Párizs, 1983-1993. Bp.,1997, Palatinus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
1839410
16630
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
1910791
16631
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp.,1993, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035