17022. 340. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. artonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor