2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Jajczay János-Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Az egyik szerző, Schwartz Elemér (1890-1962) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált.