2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Lyka Károly: Festészeti életünk a Milleniumtól az elsÅ‘ világháborúig. 1896-1914. + Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953-1956, KépzÅ‘művészeti Alap. ElsÅ‘ kiadások. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borÃtókkal. Megjelent 3000 és 2627 példányban.