https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 140
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1909250
16632
340
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Barcsay Iskolájában. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1909266
16633
340
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Simon Wilson: Surrealist Painting. London, 1999, Phaidon. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1911856
16634
340
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Schaár Erzsébet. Töredék az embernek. Schaár Erzsébet művészi hagyatéka. Válogatás az Antal-Lusztig gyűjteményből. Debrecen, 2009, Modem Modern Debreceni Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1910621
16635
340
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kós Károly 1883-1977. Bercsényi 28-30. Bp.,1983, BME Építészhallgatóinak kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1914174
16636
340
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a könyvtest kijár.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1916327
16637
340
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gyöngyössy János: Székely templomerődök. Csíkszereda, 1994, Corvina Könyvposta-Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1914366
16638
340
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Velledits Lajos: A restaurálás. Bp., 1981, Corvina. Kiadói papírkötés, filces aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1882369
16639
340
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Szőnyi művek újra itthon. Szőnyi István (1894-1960) művei Szőnyi Zsuzsa gyűjteményében. Zebegény 2007. május 6.-augusztus 12. Szerk.: Klemmné Német Zsuzsa. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
Starting price:
2 000 HUF
1909304
16640
340
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Lyka Károly: Festészeti életünk a Milleniumtól az első világháborúig. 1896-1914. + Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953-1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadások. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítókkal. Megjelent 3000 és 2627 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1638043
16641
340
0
5500
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum, 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, megviselt, rossz állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, egy szakadt oldallal, egy hiányzó illusztrációval.
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
1637981
16642
340
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Cs. Tompos Erzsébet, Zádor Mihály, Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1971, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Pereházy Károly (1921-2000) művészettörténész ex libris-szével.
The item is not available
1852719
16643
340
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment