Books: Architecture, Art Number of items: 140
1800708
16644
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp.,1975, Műszaki. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1909332
16645
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
1894536
16646
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jurij Vasznyecov. Leningrád, 1984, Aurora. Orosz nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
3 000 HUF
1894531
16647
340
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Alexander Deineka. Leningrád, 1982, Aurora. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2 200 HUF
1894520
16648
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 600 HUF
1894516
16649
340
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Michail Wrubel. Leningrád,1986,Aurora-Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2 200 HUF
1894504
16650
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 600 HUF
1871755
16651
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gábor Áron kiállítása a Fiatal Művészek Klubjában. 1985. nov. 14-28. Magyar és angol nyelven. A kiállításhoz tartozó képeslappal. A művész által aláírt.
1 000 HUF
1911944
16652
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Werner Forman-Cottie A. Burland: Götter, Geister und Dämonen. Prága, 1973, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
1 600 HUF
1914290
16653
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csataképek. Bp.,1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
1912021
16654
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
John Heskett: Industrial design. London, 1984, Thames and Hudson. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1909306
16655
340
4200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035