Books: Architecture, Art Number of items: 140
1914230
16656
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nagy Elemér: Mai finn építészet. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1914232
16657
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1914234
16658
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1909299
16659
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1909875
16660
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db művészeti évkönyv - Bartholy Eszter (szerk): Művészet 77. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Bartholy Eszter (szerk): Művészet 79. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
1913959
16661
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. Bp., é. n., Pesti Napló. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.
2 000 HUF
1915145
16662
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1910805
16663
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1928 Magyar Művészet IV. évf. 7. szám. Bp., Athenaeum. A borítója szakadozott, a kötése szétvált, és részben elvált a borítótól.
1910488
16664
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Greguss Pál-Dr. Karl János: A magyar lakóház és tájéka. Természetrajz a gimnázium és leánygimnázium I-II. osztálya számára. Bp.,1938, Franklin. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban. 1910453
16665
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1910464
16666
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 2 db: Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1974, Corvina, 8 p+ 12 t. Magyar, angol, francia nyelven. Kiadói illusztrált papírmappában, kis szakadásokkal, kis foltokkal a mappában. Megjelent 6000 példányban. Ybl Ervin: Csontváry Tivadar. Bp.,1958, Képzőművészet Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben. Megjelent 5000 példányban.
1 000 HUF
1910479
16667
340
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db: Pogány Ö. Gábor: Id. Markó Károly. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Dávid Katalin: Courbet. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Vaszary János kiállítási katalógus. Bp., 1998, Stúdió 2000. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035