17103.
340. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Bp.,1915, Franklin, 272+4 p. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.