15775. 340. Closed Online auction Books: History
3 800 HUF
0 HUF
A. Visinszkij: Perbeszédek. Bp.,1953, Szikra, 627+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón a feliratok kopottak, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor