Maderspach Viktor: Medve. Bp.,[1943],Ruszkabányai Könyvkiadó,(Kapucinus-ny.), 231 p.+XII t. (Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos. borítóval, a könyvtest a borítótól, a IV. t. és a 33 oldal között a könyvtest szétvált.
Széchényi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935. aug-okt.) Bp.,1937, Dr. Vajna Gy. és Társa, 432 p. Fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerinc elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, az utolsó lap kijár, rossz állapotban.
Altai Emil: Csapdázás, mérgezés. Sajtó alá rendezte, és kiegészítette: Dr. Studinka László. Bp.,1961, Mezőgazdasági, 56 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban.
A Magyar Vadászok Országos Szövetségének továbbképzési anyaga vadászok számára. Összeállította: Nagy Tibor. Nyíregyháza,1964, MAVOSZ Szabolcs-Szatmár megyei Koronglövő Egyesület, 159 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen szakadással, az utolsó lapon jegyzettel.
Szederjei Ákos: A vad etetése, óvása, befogása. Bp.,1963, Mezőgazdasági, 198+2 p.+XLIV t.Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, 6 lap kijár az elejéről, az utolsó lapon szakadás. Megjelent 2200 példányban.
Franz Krichler: Katechismus für Jäger und Jagdfreunde. Leipzig, 1902, J.J. Weber. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, festett lapélekkel.