17173. 340. Closed Online auction Books: Hunting
1 000 HUF
0 HUF
Franz Krichler: Katechismus für Jäger und Jagdfreunde. Leipzig, 1902, J.J. Weber. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, festett lapélekkel.
Photo of the item taken by : ra