2 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935. aug-okt.) Bp.,1937, Dr. Vajna Gy. és Társa, 432 p. Fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerinc elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, az utolsó lap kijár, rossz állapotban.