3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vadászati világkiállítás. Trófeakatalógus.+ Kiegészítő trófeakalógus I-II. sz. Bp., 1971, Globus-Kossuth-ny. Kiadói papírkötés, az egyik gerincén sérüléssel.+ Informationen-Mitteilungen. Ausbikdung-Schulung. Forstwirtschaft-Jagdwesen-Naturschutz. Schwarzwildbewirtschaftung. Heft 2/1971. Potsdam,1971, Rat des Bizrkes Potsdam. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.