16600. 340. Closed Online auction Books: Military
5 500 HUF
0 HUF
Felső-Eőri Cseresnyés Zoltán: A kardpárbaj veszélytelen kimenetele és annak eshetőségei. Bp., 1901, Athenaeum, XV+112+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : ra