17184.
340. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Sixieme. Paris, 1764 Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,IV+527 p.+20 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott bortóval és gerinccel, a címlapon hiánnyal, a hátoldalán folttal, az utolsó előtti lap (525/526.) részben hiányos.