17533. 340. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
21
0 HUF
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp.,1947,Új Idők (Singer és Wolfner.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor