17542. 340. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Földes Imre: A király arája. Bp.,1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. A szerző által dedikált.
Photo of the item taken by : ra