https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 286
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1909310
17508
340
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nógrádi György: Negyven év alatt a Föld körül. 1,2,3... Bp.,2015,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Starting price:
2 400 HUF
1914288
17509
340
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Sir Georg Solti: Emlékeim. Bp., 1998, Senenca. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1911291
17510
340
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bob Thomas: Walt Disney. Egy találékony amerikai. Fordította: Bácskai László, Mészáros Viktor. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1911425
17511
340
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1913219
17512
340
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kertész Miklós: A nemzetköziség útja. Bp., 1925, Népszava. Későbbi papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1875862
17513
340
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1828522
17514
340
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gárdonyi Géza: Az én falum I-II. kötet. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Az I. kötet 2719. számú példány, a II. kötet 2533. számú példány. Az I. kötet címlapján Gárdonyi Géza emlékbélyeggel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1884879
17515
340
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Költőnők antológiája. Sapphótól napjainkig. A magyar részt összeállította: Török Sophie. A külföldi részt összeállította: Kotzián Katalin. Fordították többen, köztük:Ady Endre, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc..stb. Bp.,(1943),Cserépfalvi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1884871
17516
340
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Francesco Petrarca: Daloskönyve. Rime scelte. Sárközi György fordítása. Bp.,1957, Európa. Magyar-olasz kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1659660
17517
340
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Ez ebbül a könyvbűl mán a harmadik eresztés. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1876602
17518
340
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bözödi György: Székely bánja. Bp.,(1939), Mefhosz. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1719668
17519
340
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment