2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György.Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 187+5 p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.