17442. 340. Closed Online auction Books: Tales
3 200 HUF
0 HUF
Endrődi Béla: Tutyu és Dani. Állatkerti regény. Márton Lajos rajzaival. Bp.,[1941],Szent István. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
Photo of the item taken by : ra