4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Mad H.-Giraud: Zsuzsika és a jó modor. D. Róna Emy rajzaival. Fordította: Erdélyi Elly. Bp.,1934, Dante. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.