4 000 HUF
Magyar Parasztmesék. Kiadják Illyés Gyula, és Ortutay Gyula. Buday György rajzaival. Bp.,[1936], Franklin-Társulat, 170+2 p. Buday György szövegközti és egy egészoldalas illusztrációjával. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, megerősített kötéssel, a hátsó szennylap sarkán hiánnyal, egy-két rajzon kisebb kiszínezéssel.