2 800 HUF
Várnai György: Az egér és az oroszlán. Macskássy Gyula, Szabó Szabolcs, és Molnár László rajzaival. Bp.,(1958),Magyar Helikon-Corvina,(Offset Nyomda.) Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.