15038.
340. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
10
Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., ,Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.