15623.
340. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. Megjelent 1300 példányban.