15515.
340. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.