15506.
340. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott. Ritka kötésváltozat.