1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration C:F NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés a polgári alkalmazottak mellszalagjával T:2 szalag javított Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with the ribbon for civil state officials C:XF repaired ribbon NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU patina NMK 249.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK: 133
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" Br sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x29,5mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" Br cap badge, with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" makers mark on its back (44x29,5mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "21. Hadtest" ezüstözött tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "21. KORPS" silvered tombac cap badge. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (DESIGN LIUTENANT H. BERTLI. MADE BY GUBSCHNER, VIENNA VII/2)" (30x...
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 229.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.