10208. 340. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
13
0 HUF
Stettner Béla (1928 - 1984): Piéta II. Monotípia, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 53×39 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk