11159. 340. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
0 HUF
Delft kékfestéses kis elefánt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm + békás mázas kerámia bögre, kis kopásokkal, d: 12 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor