11298. 340. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
10
0 HUF
4 db porcelán madárka, köztük 3 db Aquincumi, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : turóczi_márk