11235. 340. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán tál, Hódmezővásárhely látképével, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, 24×15 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk