Number of items: 117
1900132
11288
340
Other collectibles
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm
2 000 HUF
1877131
11289
340
Other collectibles
Urnaváza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 31 cm
3 000 HUF
1877136
11290
340
Other collectibles
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm
4 000 HUF
1896169
11291
340
Other collectibles
Jelzett kutyuska, kézzel festett, hibátlan, m: 18 cm
1 200 HUF
1901277
11292
340
Other collectibles
Kis kiöntő az Opera képével, jelzés nélkül, matricás, kopott aranyozással, m: 9 cm
3 000 HUF
1892170
11293
340
Other collectibles
Jelzett dísztányér, matricás, apró kopással, d:24 cm
1 000 HUF
1913368
11294
340
Other collectibles
6 férőhelyes porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
2 000 HUF
1913457
11295
340
Other collectibles
GDR figurális német procelán testű lámpa, lámpaernyővel,kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 47 cm
4 000 HUF
1913456
11296
340
Other collectibles
3 db különféle rendkívül dekoratív porcelán bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben
1 000 HUF
1911299
11297
340
Other collectibles
3 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben
1 000 HUF
1911407
11298
340
Other collectibles
4 db porcelán madárka, köztük 3 db Aquincumi, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
1 000 HUF
1911234
11299
340
Other collectibles
Porcelán fóka, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 14 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m