11336. 340. Closed Online auction Glass-objects
12 000 HUF
0 HUF
Theresienthal talpas csiszolt poharak ( 6db), aranyozott széllel, apró karcolásokkal kopásokkal, jelzés nélkül, csorbák nélkül, m:9 cm (6×)
Photo of the item taken by : turóczi_márk