22925.
340. Closed Online auction
Emperors, Politicians, Royal families
1 000 HUF
1900 Géza fejedelem a magyarokat földművelésre szoktatja. Magyar művelődés történet. II/115. sz. Divald Károly kiadása, Ernszt Lajos gyűjteményéből / Géza, Grand Prince of the Hungarians s: Than Mór (felületi sérülés / surface damage)
T2/3