Number of items: 83
1916903
11120
341
46000
Other collectibles
Zsolnay antik áttört tál, kézzel festett, jelzett (TJM), kopásokkal, 22×10,5×12 cm
46 000 HUF
1917780
11121
341
Other collectibles
Zsolnay mokkás készlet: 6 db csésze + 4 db alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
4 000 HUF
1891336
11122
341
200000
Other collectibles
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa, kézzel festett porcelánfajansz test, bronz szerelékekkel, apró kopás nyomokkal, bura hiányzik, m:30 cm
200 000 HUF
1920460
11123
341
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm
9 000 HUF
1920468
11124
341
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×7×4 cm
2 000 HUF
1919336
11125
341
Other collectibles
Hollóházi porcelán dobozka, matricás, jelzett, gyári mázhibával, 14×9×4 cm
1 000 HUF
1882328
11126
341
Other collectibles
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés
4 000 HUF
1916857
11127
341
Other collectibles
Hollóházi porcelánok ( 5db): váza, bonbonier, dobozka, hamuzótálka, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, m: 7-12 cm, 7×5-10×9 cm
2 400 HUF
1920251
11128
341
Other collectibles
Hollóházi mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm
3 000 HUF
1892228
11129
341
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás mokkás csészék és aljak (6db), matricás, kopott festés, jelzett
1 000 HUF
1918047
11130
341
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László tervezte bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm cm
1 600 HUF
1918044
11131
341
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m