11705. 342. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
9
0 HUF
Szecessziós fém olaj-ecet tartó, üveg betétekkel, csorbákkal, sérüléssel, kopásnyomokkal, 19x21 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor