12832.
342. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
1906 Kolozsvár sz. kir. város térképe. Rajzolták: Gráf Samu és Régeni Áron. Kolozsvár, Lepage Lajos, litográfia, hajtásnyommal, a hátoldalon javított,34x42 cm