5 000 HUF
1913 a Művészet 12. évf. 1-9. lapszáma, számos érdekes írással. Papírkötés, közte szakadt borítókkal. Benne a melléklettel: Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Tájkép, papír, litográfia, jelzett a nyomaton, 19x30 cm.