L'Eplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei.
Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.
Glück Frigyes-Stadler Károly: Az ínyesmesterség könyve. (1889.) Szerkesztette, a szöveget gondozta, a jegyzeteket és az előszót írta: Saly Noémi. Bp.,2013,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1942-1948 Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálatának kiadványainak 4 száma (19, 27,37, 1.): Védekezés a gyümölcsvarasodás ellen, Védekezés a poloskaszagó szilvadarazsak ellen, Téli hernyófészkek és tojáscsomók irtása, Általános védekező munkák a gyümölcsösben.