Dr. Egyed István: Közjogi alapismeretek. A magyar népművelés könyvei. Bp.,1927, Fejér Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), XIII+239+1 p.+14 t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db:
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés.
Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés.
Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2014, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Dr. Kádár Miklós-Dr. Kálmán György: A büntetőjog általános tanai. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
Dr. Békés Imre-Dr. Földvári József, Dr. Gáspár Gyula, Dr. Tokaji Géza: Magyar büntetőjog általános rész. Bp., 1980, BM Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Vegyes könyvtétel, két jogi könyv a társadalomtudományi könyvtár sorozatból:
H.S.Maine: Az ősi jog. Fordította: Sárkány Mihály.
Peschka Vilmos: A modern jogfilozófia alapproblémái. Megjelent 2000 példányban.
Bp., 1972-1988, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
A közutakról és vámokról szóló 1890. évi I. törv.-czikk végrehajtása iránti utasítások. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp.,1890, Nágel Ottó, XV+144 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az utolsó lap kijár.
Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Bp.,1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 239 p. Kiadói papírkötésben, a borítója szakadozott, a gerince kissé hiányos, egy-két ceruzás bejelöléssel, aláhúzással.
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel