Benedek Elek: Óriások és törpék. A borító Fáy Dezső munkája, az illusztrációkat Széchy Gyula rajzolta. Athenaeum Mese-könyvtára 19. Bp.,[1928],Athenaeum, 87+1 p. Második kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón folttal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel, ezeket leszámítva jó állapotban.
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Wesselényi Miklós. Fáy András. Bp., 1914, Athenaeum, 111 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp.,[1933],Athenaeum, 114+2 p. Ötödik kiadás. Kiadó illusztrált (Janovits) félvászon-kötés, a kötéstáblák belsején a lapok, és a szennylapok pótoltak, ajándékozási sorokkal de egyébként jó állapotban.
Clara Nast: Csöppike az iskolában. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.
Clara Nast: Csöppike a pajkos kis leány. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.