2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka. Meg egy káplár kalandjai. Bp., 1909, Singer és Wolfner, 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel.