1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítója kopottas, a hátsó borítón folttal.