1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. FordÃtotta Kassai Zoltán. A borÃtó és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal.