19146. 342. Closed Online auction Jewellery
22 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) angol másodpercmutatós zsebóra, kulccsal, működik, kopottas, jelzett, bruttó: 131 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk