Military

Number of items: 71

12714.

11 000 HUF
28,50
31,43

Dísztőr, gazdagon díszített fém hüvelyben, h:50 cm, jelzés nélkül
12715.

12 000 HUF
31,09
34,29

1942 Töltényhüvely váza magyar címerrészlettel és Kolbinó Oroszország felirattal. 21 cm
12716.

9 000 HUF
23,32
25,71

Antik tőr rozsdás vas pengével, bronz fogantyúval, jelzés nélkül, h: 57 cm
12717.

18 000 HUF
46,63
51,43

1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 4 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and  soldiers. Paper size 26x34 cm
12718.

4 000 HUF
10,36
11,43

1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap  és fotó. Szép anyag! /  1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 43 original pieces + some copies. Nice material.
12719.

1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap és fotó. Szép anyag! / 1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 4...

80 000 HUF
207,25
228,57

1906 "Szolgálati időm emlékére" - emlékkép Ferenc József arcképével, hímzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
12720.

11 000 HUF
28,50
31,43

1897 Varasd,  M. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred utász szakaszának robbantási gyakorlata, rajta Várady Albert (1870-?) huszártiszt, később ezredessel, valamint Gerlóczy József huszártiszttel, fotó, kartonra kasírozva, feliratozva,  körbevágva, kopásnyomokkal, 18x37 cm.
12721.

5 000 HUF
12,95
14,29

1907  Varasd,  M. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred 2. százada, a "Patačić-kaszárnya" a varasdi Erdödy Palota előtt, rajta Várady Albert (1870-?) huszártiszt, később ezredessel, fotó, kartonra kasírozva, feliratozva, körbevágva, 14x20 cm./  1907 Varaždin, the 2nd company of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin in front of Palace Erdödy ("Patačić-barrack"), photo on board, with writings, cropped, 14x20 cm
12722.

1907 Varasd, M. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred 2. százada, a "Patačić-kaszárnya" a varasdi Erdödy Palota előtt, rajta Várady Albert (1870-?) huszártiszt, később ezredessel, fotó, kartonra kasírozva, feliratozva, körbevágva, 14x20 cm./ 1907 Varaždin, the 2nd company of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin in front of Palace Erdödy ("Patačić-barrack"), photo on board, with wri...

5 000 HUF
12,95
14,29

1973 Tájékoztató a Magyar Néphadsereg Tiszthelyettes iskoláiról. Rengeteg illusztrációval
12723.

1 000 HUF
2,59
2,86
10

1947 A Képes Figyelő c. újság egy száma, benne Jány Gusztáv kivégzéséről szóló képriporttal
12724.

1 000 HUF
2,59
2,86

12725.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF